تبلیغات
عطش فوتبال

عطش فوتبال
جدیدترین و زیباترین اخبار و تصاویر ورزشی
نویسندگان
نظر سنجی
به نظر شما تا آخر فصل کدام تیم بهترین عنوان را کسب خواهد کرد؟
دانلود بهترین فیلم ها و ...
لینک دوستان رامین

http://s2.picofile.com/file/7174963010/Bota_de_Oro_4_.jpg

کریستیانو پس از دریافت این جایزه گفت :" این یک جایزه برای من و کل پرتغالی هاست . از همه شما ممنونم . می خواهم این جام را به هم تیمی هایم ، مدیران ، هواداران و همه مادریدیسموها تقدیم کنم . همین طور به خانواده ام ، پسرم و نامزدم . از همه ممنونم . "

کریستیانو سپس برای رئال مادرید در این فصل آرزوی موفقیت کرد :" این عناوین فردی به این علت با ارزش هستند که تیم به تو کمک کرده است . البته من دوست داشتم در عرصه تیمی هم به موفقیت های بیشتری برسم . به جنبه های انفرادی نگاه نمی کنم ، همیشه سطح فردی برایم مهم است . به رکورد شکنی نمی اندیشم . به رئال مادرید فکر می کنم . به نظرم تیم پخته تر و مطمئن تر از همیشه برای رسیدن به اهداف مهم است . "
او که دومین کفش طلایش را گرفت ادامه داد :" 26 سال دارم ، هنوز در حال یادگیری هستم و سالهای زیادی را پیش روی خود دارم . در باشگاهی هستم که به من اجازه می دهد تا موفق شوم و هدفم این است که یکی از بهترین های تاریخ شوم . "
زمانی که در مورد توپ طلا و مسی از او پرسیده شد پاسخ داد :" به رقابت با مسی فکر نمی کنم . دوست دارم بازی کنم . مردم کریستیانو را دوست دارند و من عوض نمی شوم . عناوین فردی زیبا هستند اما فقط به تیم فکر می کنم . رقابت با بهترین ها خوب است . دوست دارم با لئو و تمام بهترین های اروپا رقابت کنم . توپ طلا بر اساس آراست . به گلها بستگی ندارد . "
در مورد مقایسه رئال و بارسا گفت :" به نظرم این بهترین ترکیبی است که داشته ایم . اما وقتی فکر کنی بهترین هستی و چیزی نبری ، قکرت اشتباه است . دوست ندارم مقایسه ای با بارسلونا داشته باشم . ما سبک خود را داریم و آن را ادامه می دهیم . "
در مورد مورینیو و احتمال حضورش در تیم ملی پرتغال گفت :" مورینیو در رئال مادرید عالی است و سالها در این جا می ماند ."آلفردو دی استفانو و اوزه بیو مسئولیت اهدای این جایزه را به کریستیانو داشتند که مدیر افتخاری رئال گفت :" او یک پدیده است . در رئال مادرید خیلی خوب کار می کند . امیدوارم که سالها همین گونه بماند . به او و خانواده اش تبریک می گویم ."

سپس در این باره که به او انتقاداتی می شود گفت :" وقتی خدا هم نتوانسته که کل دنیا را راضی نگه دارد ، چطور من می توانم ؟"

در این مراسم که در هتل اینترکونتیننتال در مادرید برگزار شد ، مهاجم پرتغالی که فصل گذشته در لالیگا 40 گل زده بود و رکورد بزرگی را جا به جا کرده بود ، کفش طلا را دریافت کرد . این بازیکن در 105 بازی در رئال مادرید 100 گل زده است ، یعنی به طور متوسط 0.95 گل در هر بازی .

کریستیانو از رکورد اسطوره ای نظیر دی استفانو که برای صد گله شدن به 114 بازی نیاز داشت یا پاهینیو (118) و هوگو سانچز (144) پیشی گرفته است .
رونالدو این فصل بهترین روزهای دوران فوتبالش را می گذراند و توانسته که در مجموع 14 گل بزند و هشت پاس گل بدهد . این دومین باری است که کریستیانو کفش طلا می گیرد .

تصاویر و مصاحبه در ادامه مطلب..


کریستیانو :"حالا کفش طلاهایم را جفت می کنم"

کریستیانو رونالدو جمعه در هتل اینترکونتینتال مادرید دومین کفش طلایش را کسب کرد ، حالا این بازیکن ، سرخوش از این موفقیت در مورد شرایط خودش  و تیم می گوید .

یک کفش طلای دیگر بردی ...
وقتی که برای اولین بار کفش طلا را بردم ، گفتم که می خواهم کفش طلاهایم را جفت کنم ... خیلی از آن خوشحالم و به لطف خدا و تیم به این موفقیت رسیده ام . می خواهم این جام را به هم تیمی هایم و پرتغالی ها تقدیم کنم .

شمار گلهایت در فصل قبل ، تحسین بر انگیز بود ..
واقعا خودم هم از زدن این همه گل سورپرایز شدم . در آغاز فصل نمی توانستم تصورش را بکنم اما روزها که گذشت ، کم کم به این فکر کردم که می توانم گلهای زیادی بزنم . بیشتر به این خاطر که از نظر بدنی آماده به نظر می رسیدم . در روزهای آخر فصل هم قدرت بدنی بالایی داشتم .

از 40 گلی که فصل قبل زدی ، کدام را بهترین می دانی ؟
سوال خوبی است و پاسخش سخت . به نظر خودم چند تایش زیباتر بوده اند ... اما من گلی را انتخاب می کنم که در لیگ نبود ، بلکه در فینال کوپا دل ری در والنسیا زدم و باعث شکست بارسلونا و قهرمانی ما شد . یک گل عالی با ضربه سر بود . اما مهمتر از آن این بود که جام را بردیم و این چیزی است که برایم خیلی اهمیت داشت .

نظرت در این باره که در رسانه ها بحث است که فصل قبل 40 گل زدی یا 41 چیست ؟
برایم فرقی نمی کند که 40 باشد یا 41 ، هر چند که به طور رسمی 40 است . گلی که برخی فکر می کنند که به نام من نیست را خودم فکر می کنم که من زده باشم . به هر صورت ، این آمار فوق العاده ایست و از آن خیلی راضی هستم . از هم تیمی هایم ، مربی و کل کادر فنی ممنون هستم چرا که آنها به من این فرصت را دادند تا به آمار این تعداد گل برسم .

در رئال مادرید بازیکنی بی جانشین هستی ؟
از نظر من ، مهمترین نکته این است که تیم به اهدافش برسد . من سعی می کنم که در هر بازی خوب باشم اما بدون هم تیمی هایم نمی توانستم به این جا برسم . من فقط امیدوارم که تیم موفق شود و جامها را ببرد .

خودت را بهترین بازیکن جهان می دانی ؟
من فقط سعی می کنم که سال به سال بهتر شوم چرا که می دانم که زمانی که فکر کنم به همه چیز رسیده ام ، دیگر بهترین بازیکن نخواهم بود . می خواهم که هر فصل به دستاورد بزرگی برسم ، چیزی جدید که قبلا به آن نرسیده ام و این شانس را دارم که تیم بزرگی در کنارم است .

هیچ گاه به این فکر کرده ای که با این گلها به تاریخ رئال مادرید می پیوندی ؟!
این ماجرا خیلی مهم است و به همین خاطر افتخار می کنم که به برخی رکورد های باشگاه رسیده ام ، رکوردهایی که بازیکنانی نظیر پوشکاش ، دی استفانو و هوگو سانچز آنها را کسب کرده بودند . البته رکورد شکنی و اضافه شدن چیزی نیست که تمام فکر و ذکرم را به آن متمرکز کرده باشم چرا که من بیشتر به حال حاضر نگاه می کنم و آینده تا گذشته . اما حضور در تاریخ باشگاه زیباست .

به لطف تو ، یک بازیکن دیگر رئال مادرید هم کفش طلا گرفت ، چیزی که زیاد در تاریخ سابقه نداشته است .
تا زمانی که کفش طلا را بردم نمی دانستم که فقط هوگو سانچز به آن رسیده است . باعث افتخارم است که دومین بازیکن رئال مادرید هستم که کفش طلا می گیرم چرا که هوگو سانچز هم به من گفت که خوشحال است که رکوردش را شکسته ام و به این عنوان رسیده ام . رکورد ها برای شکسته شدن هستند . به همین علت شاید روزی کسی رکورد من را بشکند . اما امیدوارم کسی این کار را انجام ندهد (می خندد ...)

لیگ اسپانیا با رقابت دو قطبی رئال و بارسا خسته کننده نیست ؟
مخالف این هستم که این لیگ دو قطبی است البته قبول دارم که در آخر فصل فقط این دو تیم بالای جدول هستند . اما لالیگا به اندازه لیگ آلمان یا انگلیس پر برخورد و جذاب است .

رئال مادرید باید در یک ساعت غیرمعمول برابر اوساسونا بازی کند ..
آن را عالی می بینم و دوستش دارم . زیاد در این ساعت بازی نکرده ایم .... بیدار می شویم ، صبحانه می خوریم ، بازی می کنیم ، می بریم و به خانه می رویم ... همه چیز عالی است . ترجیح می دهم که 12 ظهر بازی کنیم تا 10 شب .

در چه پستی در زمین راحت هستی ؟!
سخت است که بتوان توصیف کرد ... شاید اکنون در پست بال چپ باشم اما واقعا برایم مهم نیست چون که این مربی است که انتخاب می کند . من می توانم در وسط ، چپ یا راست بازی کنم .

رابطه ات با اوزیل عالی به نظر می رسد .
بیرون از زمین زمان زیادی را با او و خدیرا سپری می کنم ... به طور مثال ، وقتی تیم پیک نیک زد کنار هم نشستیم یا در سفرها کنار هم هستیم ... آنها دو شخصیت عالی ، خوش رو و شوخ هستند .

اوزیل نقش پر رنگ تری در تیم دارد تا خدیرا ، درست است ؟
خدیرا هم بازیکن مهمی در تیم است ، به خصوص در امور تدافعی . اوزیل اما با سبک تهاجمی نقش پر رنگ تری را نشان می دهد ... پاس گلهای فوق العاده ای می دهد ، دید بالایی دارد و می داند که چه زمانی پاس بدهد ... اما بازی خدیرا هم برای تیم مهم است . برایم عجیب نبود که این دو خیلی زود با تیم هماهنگ شدند چرا که دو بازیکن خیلی خوب هستند .

همه تو را تحسین می کنند ، اما تو چه کسی را تحسین می کنی ؟
یک سوال خوب دیگر . می دانم که بچه های زیادی هستند که به من نگاه می کنند و سعی می کنند که در زمین فوتبال بهترین باشند ، اما من شخصا ورزشکار خاصی را تحسین نمی کنم ، هر چند که می دانم الگوهای بزرگی در فوتبال ، بسکتبال ، دو و میدانی ، اتومبیلرانی ، تنیس و ... وجود دارند که همه آنها را دنبال می کنم و برایم قابل تحسین هستند .

زندگی کریستیانو رونالدو چطور است ؟
زندگیم طبیعتا بیشتر فوتبال است ، هر چند که کارهای عادی با دوستان و خانواده ام انجام می دهم . به طور مثال فیلم دیدن و به رستوران رفتن را دوست دارم ، هر چند که انجام دادن چنین کاری مشکل است . چنین زندگی را انتخاب کرده ام و باید عواقبش را بپذیرم . سعی می کنم از این لحظات لذت ببرم .

قهرمانی چمپیونزلیگ با رئال مادرید برایت مفهوم خاصی دارد ؟
این باشگاه باید تمام فصل ها را به قهرمانی چمپیونزلیگ فکر کند و همین طور جامهای دیگر . اما چمپیونزلیگ خاص است چرا که رئال مادرید بزرگترین باشگاه جهان است و باید به بزرگترین جامها فکر کند .

از خوزه مورینیو چه یاد گرفتی ؟
خیلی چیزها . به نظرم از نظر تاکتیکی خیلی خوب است ، شاید بهترین . مربی ایست که به کوچکترین جزئیات توجه دارد . سال به سال سعی می کنم که چیزهای بیشتری یاد بگیرم و بازیکن پخته تری شوم . سه یا چهار سال پیش مثل حالا بازی نمی کردم و اشتباهاتی داشتم . هنوز خودم را جوان می دانم و امیدوارم بهتر شوم .

اما واقعا می توان مورینیو را بهترین مربی جهان دانست ؟
جامهایی که برده خودش گویا هستند . در تمامی باشگاه هایی که بوده موفق ظاهر شده است و من شخصا عاشق کار کردن با او هستم چرا که او متفاوت است . او بازی را خوب می فهمد و بهترین ایده ها را دارد .

نظرت در مورد الکس فرگوسن چیست ؟
الکس فرگوسن یک مربی فوق العاده است که خیلی به من کمک کرد . او جایگاه خاصی در زندگی من دارد چرا که اولین کسی بود که به من چیزهای خوبی یاد داد و سپس به من فرصت حضور در یکی از بهترین باشگاه های جهان را داد ، آن هم در حالی که فقط 18 سال داشتم .

مورینیو و فرگوسن قابل مقایسه هستند ؟
نمی توان این دو را مقایسه کرد ، همین طور که نمی توان من را با مسی ، ژاوی هرناندز را با ژابی آلونسو و پورشه را با فراری مقایسه کرد . این ها متفاوت هستند . من با فرگوسن کار کرده ام ، سعی می کند بیشتر دوستانه برخورد کند و مورینیو هم همچون او خیلی باتجربه و صمیمی است ... هر دو مربیان خاصی هستند اما مقایسه کردن آنها با هم عادلانه نیست .


تصاویر : کریستیانوی کفش طلایی

بوسه بر کفش طلا

http://s2.picofile.com/file/7174959993/610x.jpg

http://s2.picofile.com/file/7174960963/1320423340_extras_mosaico_noticia_1_g_0.jpg

سرخوش و امیدوار به عناوین بعدی

http://s2.picofile.com/file/7174963010/Bota_de_Oro_4_.jpg

http://s2.picofile.com/file/7174961391/x610qw.jpg

کفش طلایی برای مهاجم طلایی

http://s2.picofile.com/file/7174962896/Cristiano_Ronaldo_2_.jpg

همراهان لحظات خوش

http://s2.picofile.com/file/7174960321/610xa.jpg 

زیزو و فلورنتینو هم بودند ..

http://s2.picofile.com/file/7174962361/1320426261_extras_albumes_0.jpg 

http://s2.picofile.com/file/7174963866/Bota_de_Oro_3_.jpg 

ایرینا ، نامزد کریستیانو و مادرش از دیگر حضار

http://s2.picofile.com/file/7174961933/1320426585_extras_albumes_0.jpg
[ شنبه 14 آبان 1390 ] [ 05:05 ب.ظ ] [ رامین ]
.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

سلام دوستان گلم من رامین عبدی هستم امید وارم این وبلاگ مورد پسند شما باشد و بتوانید از مطالب آن استفاده بکنید. لطفا پس از بازدید از هر پست نظر بدید نظرات و پیشنهادات شما میتواند باعث پیشرفت ما باشد . با تشکر از شما
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
موضوعات
آمار وبلاگ رامین (خودم)
بازدیدهای امروز : آدم باحال
بازدیدهای دیروز : آدم باحال
كل بازدیدها : آدم باحال
بازدید این ماه : آدم باحال
بازدید ماه قبل : آدم باحال
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
abzareweb
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

topmuzic.blogfa.com |مرجع کد آهنگ

کـد اهنگ حق با توست از 25Band

قآلبـــ هاے آقآیے

كد آهنگ برای وبلاگ

كد آهنگ برای وبلاگ

بازی
free fight world cup فوتبال لوگوی تسلیت

دریافت كد بازی آنلاین تصادفی

انواع کـد های جدید جاوا تغیــیر شکل موس